Ahşap Denge Oyunu 54 Parça
Ahşap Denge Oyunu 54 Parça
Ahşap Denge Oyunu 54 Parça

Ahşap Denge Oyunu 54 Parça (AB0851)

0,00
Marka : bimbambom
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,00(KDV Dahil)
₺6,50 'den başlayan taksitlerle

Jenga Denge Oyunu, Kim Devirecek Oyun Seti, Jenga

Ahşap Denge Oyunu 54 Parça
18 Kat, 54 Blok, Sınırsız Eğlence 
Jenga Kulesi, Her Katında 3 Blok Olan 18 Katlık Blok Kuleden Oluşur. Toplam 54 Tahta Blok Bulunmaktadır.
Tahta Bloklar Yerleştirilirken İlk 3 Blok Boylamasına Sıralanmışsa Diğer 3 Blok Enlemesine Sıralanacak Şekilde Yerleştirilmelidir. 
Jenga Oyunu En Az 2 Ve En Fazla 6 Kişiye Kadar Oynanabilir. Jenga Kulesini Kuran Oyuna Başlar.
Sırası Gelen Oyuncu Tahta Bloğu İstediği Yerden Çeker Ve Kulenin En Üst Sırasına Koyar. Bloğu Çekerken Ve Koyarken Sadece Tek Elini Kullanmak Kuraldır. 
Diğer Sırası Gelen Oyuncularında Tek Elini Kullanarak İstediği Tahta Bloğu Seçip En Üste Koymasıyla Oyun Sırası Saat Yönünde Devam Eder. Jenga Oyunu Kule Devrilenceye Kadar Devam Eder. Kuleyi Deviren Oyuncu Yenilmiş Sayılır Ve Kuleyi Tekrar Kurar.
Dengeni Koru
Jenga Tahta Bloklardan Oluşan Eğlenceli Bir Denge Oyunudur. Jenga Oyununda Amaç Kulenin Altından Tahta Blokları Çekerek Kulenin Üstüne Kuleyi Devirmeden Koymaktır. Tur Tahta Bloğu Çekip, Kulenin Üstüne Kuleyi Devirmeden Koyunca Karşı Tarafa Geçer. Oyunda Riskli Parçaları Çekerek Rakiplerinizi Zor Bir Pozisyona Sokmak Çok Önemlidir. O Yüzden Stratejinin İyi Belirlenmesi Gerekir. Riskli Parçayı Çekmeye Karar Verip Başarılı Olursanız Rakiplerinize Çok Zor Bir Pozisyon Bırakmış Olursunuz Ancak Bu Durumda Siz De Riske Girmiş Olursunuz. Riskli Parçayı Çektikten Sonra, Kuleyi Devirmeden Tekrar En Üste Koymak Denge Ve Beceri Gerektirecektir. Jenga Bloğunu Çekerken Ya Da Çektiği Parçayı Kuleye Koyarken Kuleyi Deviren Oyuncu Oyunu Kaybeder Ve Yeni Bir Oyun İçin Tekrardan Kuleyi Kurar.Jenga Oyununun Mekaniği Bu Şekilde İlerlemektedir. 
Amaç
Tahta Blokları Çekerek Kulenin Üstüne Koymak; Tabii Kuleyi Devirmeden!
Şamatalı, Bol Kahkahalı, Oynaması Da Son Derece Kolay.
Dünyadaki En Popüler Kutu Oyunlarından Biri Olan Jenga, Aileniz Ve Arkadaşlarınızla Beraber Eğlenceli, Bol Kahkahalı Vakitler Geçirmek İçin Oynayabileceğiniz Zevkli, Heyecan Dolu Denge, Beceri Ve Konsantrasyon İsteyen Bir Oyundur. Stratejinizi İyi Belirlemeli, Kulenin Dengesini Bozmadan Taşları Çekmeli, Çektiğiniz Taşları Büyük Bir
Dikkat İle Kulenin Üzerine Yerleştirmeli Ve Rakibinizi Zor Pozisyonda Bırakmalısınız. 
Ürün, 54 Ahşap Parçadan Oluşuyor.
En Az İki En Fazla Altı Oyuncunun Katılımı İle Oyun Oynanıyor.
Oyunda Asıl Amaç, Ahşap Tahtalardan Oluşan Her Katında 3 Blok Bulunan Ve 18 Kat Olan Kuleden; Bir Blok Seçip, Kuleyi Devirmemek Şartıyla Kulenin Üzerine Eklemek Oluyor. 
İyi Olan Kazanıyor.
Paket İçeriği:
1 Adet

İade Koşulları:

  • Ürünlerimiz tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir bu şekilde gönderilmeyen iadeler kabul edilemeyecektir.
  • Eğer size gelen ürün hasarlı ve kutu içersin de kırık ürün mevcut ise herhangi bir işlem yapmadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Tavsiye Edilenler
Benzer Ürünler
Alternate Text