Dr Tens Therapy Ayak Masaj Aleti, Elektrotlu Pedli Fizik Tedavi Masaj Aleti
Dr Tens Therapy Ayak Masaj Aleti, Elektrotlu Pedli Fizik Tedavi Masaj Aleti
Dr Tens Therapy Ayak Masaj Aleti, Elektrotlu Pedli Fizik Tedavi Masaj Aleti
Dr Tens Therapy Ayak Masaj Aleti, Elektrotlu Pedli Fizik Tedavi Masaj Aleti

Zayıflama ve Ayak Masaj Aleti, Elektrotlu Pedli Fizik Tedavi Masaj Aleti (EY1007)

5,00
Marka : Rositell
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺1.349,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.190,00(KDV Dahil)
₺198,33 'den başlayan taksitlerle

Zayıflama Aleti, Ayak Masaj Aleti, Masaj Aleti, Elektrotlu Masaj Aleti, Fizik Tedavi Aleti

Zayıflama ve Ayak Masaj Aleti, Elektrotlu Pedli Fizik Tedavi Masaj Aleti

Ultra Therapy Tens Cihazı Vücut Kas Ayak Fizik Tedavi Masaj Aleti

NORDMENDE Dr. Tens Refleksoloji Nedir?
Refleksoloji, destekleyici ya da tamamlayıcı tedavi dediğimiz tedaviler arasında yer almaktadır. Sinir noktalarını belirli tekniklerle uyarmanın ortaya elektrokimyasal mesajları çıkardığını ve bununda nöronların yardımıyla ilgili organları uyardığını savunur.
Refleksolojinin en önemli faydası rahatlamaktır. Stresi azaltmaya yardımcı olur ve derin bir sakinlik sağlar. Uykusuzluk, huzursuzluk gibi psikolojik sorunların tedavisinde tamamlayıcı tedavi olarak kullanılır.
Masaj sırasında 7000 civarında sinir uyarılır. Kan dolaşımını hızlandırırmaya yardımcı olur. Vücut sistemleri arasındaki uyumu sağlar. Refleksolojinin kanser, yaşlanma ve çeşitli hastalıklarda hücrenin yapısına zarar veren kimyasalların sayısını azalttığı, yararlı antioksidanların sayısını arttırdığı görülmüştür. Refleksoloji uygulanan bireylerde kandaki yüksek kolesterolün düştüğü gözlemlenmiştir. Kabızlık sorunu çeken bireylerde refleksoloji uygulaması sonucunda bağırsakların normal çalıştığı gözlemlenmiştir.
Refleksoloji uygulanan bireylerde kan dolaşımının hızlandığı görülmüştür. Boyun kasılması olan bireylerde çok yüksek oranda iyileşme görülmüştür. Ağrılı ve düzensiz sindirim problemlerinde refleksolojinin ilaçlardan daha etkili olduğu görülmüştür.
Yorgunluk, uykusuzluk ve mide sorunları gibi rahatsızlıklar için kullanılan ilaçların yan etkilerinin giderilmesi refleksoloji ile başarılı olmuştur. Aynı zamanda beyaz kan hücresi eksikliğinin giderilmesinde de ilaçlardan daha etkili olduğu gözlemlenmiştir.
Sancılı adet gören kadınların 95 inde ayak refleksolojisi etkili olmuştur. Adet öncesi hastalık tablosu yaşayan kadınların 46’sında refleksoloji etkili olmuştur.
NORDMENDE ULTRA TERAPİ TENS CİHAZI
Kullanma kılavuzundan seçeceğiniz terapi uygulamalarından sonra elektroped soketlerini kablolarını takarak cihaza takınız. 4 pede kadar kullanabilirsiniz. Pedlerdeki özel silikonlu madde yardımı ile aylarca pedlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Makineyi çalıştırdıktan sonra ilk zamanlarda yoğun masajdan dolayı bir ağrı hissedebilirsiniz, fakat birkaç dakikadan sonra bu duruma alışacaksınız. Ağrı yerine rahatlama ve inanılmaz bir keyif alacaktır. Makinenin kademelerine göre ayar yapabilir masajın şiddetini arttırabilir, şeklini ve işlevini değiştirebilirsiniz. Gerçekten inanılmaz bir cihaz Ayak tabanı masajı Ayak tabanlarına yapacağınız masaj ile rahatlamaya yardımcı olursunuz.Bu masaj bazı akupunktur noktalarının iğnelerle değil doğrudan elektronik titreşimlerle harekete geçirilmesini kapsar. Vücudun tüm sinirleri ayak altında birleşir bu nedenle ayak altında uygulanacak elektro terapi masajlarıyla tüm sinirleri uyarmak ve çeşitli rahatsızlıkları gidermek mümkündür. Elektronik titreşimler bu akupunktur noktalarının harekete geçirmesiyle bu noktanın bağlı olduğu organ enerji kazanır ve organ kendi kendini tedavi etme yardımcı olur. Ayak tabanı masajı faydaları Uygulanan terapi ayak baş parmağı altını uyararak oburluğu, tiroit ve hipofiz bezlerini harekete geçirmeye yardımcı olur ve kontrol altına alır. Menstruasyon dönemi şiddetli ağrıları olan bayanlar bu masajı uyguladıklarında taban tümseğindeki sinirler uyarılarak bu dönemi çok rahat geçirmeleri mümkündür. Ayağın çukur kısmında bulunan sinirler uyarılarak genital organlardaki hücreler hareketlendirilir.
Buda cinsel isteksizlik problemini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Aşırı yorgunluk, halsizlik ve yoğun bir günün sonundaki ayak ağrılarınızı bu masaj yöntemiyle ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Burada sıralayamadığımız daha birçok masaj etkisi sayesinde rahatlamaya yardımcı olur.
KIRMIZI LED IŞIKLAISITMA SİSTEMİ
Terapi cihazının bir diğer özelliği ise led sistemli ayak tabanı ısıtma fonksiyonu. Bu sistem sayesinde ayak tabanlarınıza masaj esnasında led ışık uygulayabilirsiniz.

CİHAZIN TEMİZLENMESİ
Cihazı nemli bir bez ile silebilirsiniz. Bu işlemi yaparken cihazın adaptörü takılı olmamalı ve tüm işlevleri kapalı konumda olması gerekli.
Yanıcı parlayıcı ve eritici maddeler kullanılmamalı.

BU ÜRÜN TIBBİ AMAÇLI BİR ÜRÜN OLMAYIP SADECE MASAJ ÖZELLİĞİ İLE DAHA İYİ BİR YAŞAM KALİTESİNE İLK ADIMI ATAR

İade Koşulları:

  • Ürünlerimiz tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir bu şekilde gönderilmeyen iadeler kabul edilemeyecektir.
  • Eğer size gelen ürün hasarlı ve kutu içersin de kırık ürün mevcut ise herhangi bir işlem yapmadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Benzer Ürünler
Alternate Text